5 Aralık 2012

KOZMODA.COM ÇEKİLİŞİNİN KAZANANI!!!

Merhabalar :)
Söz verdiğim gibi Kozmoda.com hediye çekilişinin kazananını bugün açıklıyorum.

Çekilişe 30 başarılı katılım oldu ve hediyelerin sahibi 25. yorumun sahibi AYBUKE067 oldu.


Tebrikler AYBUKE067!İletişim bilgilerini kısa süre içerisinde makyajguncem@hotmail.com mail adresime yollarsan sevinirim.Aksi takdirde çekilişi tekrarlamak zorunda kalacağım.
...Sevgiler...

9 yorum:

 1. pardon sizinkine katılmamışım kozmoda çekilişlerinde.dikkate almayın lütfen önceki yazdığımı.özür dilerim.

  YanıtlaSil
 2. tebrik ediyorum kazananı :) darısı başıma

  YanıtlaSil
 3. çok teşekkür ederim bilgilerimi gönderdim canım.

  YanıtlaSil
 4. evet bende kozmodaya katılmamıştım pardon :)hello kitty'li ürünlerin olduğu çekilişe katılmıştım onun sonucu ne zmaan açıklanır?

  YanıtlaSil
 5. evet bende kozmoda çekilişine katılmamıştım pardon :) hello kitty'li ürünlerin olduğu çekilişe katılmıştım o çekilişin sonucu ne zaman açıklanır?

  YanıtlaSil
 6. merhaba, biraz alakasız bir yere yorum bırakıyorum farkındayım ama size nerden soru soracağımı bilemedim. 42 faktörlü missha bb cream'den almak istiyorum fakat renk tonuna bir türlü karar veremedim ve size danışmak istedim.

  sarı alt tonlu açık buğdayım. hatta kimileri beyaz olduğumu da iddia eder ama sanırım sarı alt tonlu olduğum için daha koyu duruyorum. bu durumda 23 no mu, yoksa 21 no mu tercih etmeliyim?

  YanıtlaSil
 7. Bize de bekleriz :)
  tosbikkumbaram.blogspot.com

  YanıtlaSil

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...