14 Haziran 2012

LUXYBOX MAYIS KUTUSU

Bu içerik ve görseller makyajguncem.blogspot.com 'a aittir.

Luxybox mayıs kutuma kavuşalı 1 hafta falan oluyor ama yoğunluğumdan ötürü ancak şimdi yer verebiliyorum blogda ;)


 Luxybox mayıs kutusunda ilk dikkatimi çeken şey renginin değişmiş olmasıydı.Önceden kutularımız pembe renkteydi,şimdi gri olmuşlar :)Tabi tek değişiklik bu değildi.Firma abonelik sisteminde de değişilik yapmış.

''Bu aydan itibaren aylık abonelik sistemini kapatıyoruz. Bundan sonra aylık aboneliğe ihtiyaç olmadan sitemizden alışveriş eden herkes deneme boyu ürünlerimizden kazanabilecek. Siparişleriniz yine aynı şık Luxybox kutusuyla adresinize teslim edilecek ve içinden sürpriz deneme boyu ürünler çıkacak...''

Aslında güzel bir değişiklik olmuş.Çünkü çoğu kişi abonelik kodu almanın zorluğunda dert yanıyordu.Ayrıca alışveriş yapınca bu güzel cicilerin kutusuna eklenmesini kim istemez ki ? :)


Neyse asıl konuya dönecek olursam;mayıs kutumuzdan 2 orijinal boy ve 4 tester olmak üzere toplamda aşağıdaki 6 ürün çıktı.China Glaze Oje:Bu ara nerdeyse her kutudan china glaze oje çıktığından diğer yazımda bahsetmiştim.Oje gayet güzel ama ojelerle pek alakam olmadığı için bu ojeyi de gene çok sevdiğim bir dostuma hediye edeceğim ;) (ORİJİNAL BOY)

Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion: Yazın gelmesiyle güneş kremlerine olan bağımlılığımız baya bir arttı.Şuan severek kullandığım bir güneş kremim var ama bu ürüne de bir şans vermek istiyorum.Belki benim kullandığım güneş kreminden daha güzel çıkar,kim bilir :) ? (TESTER)

Hawaiian Tropis Sensitive Face Sun Lotion: Hassas ciltler için üretilmiş güneş kremiymiş bu da.Yaz/kış kullanılabilmesi büyük rahatlık.Buna da bir şans vereceğim :) (TESTER)

Cecile Duo Glitter: Güzel bir ürüne benziyor ama renkler aşırı simli ve iddialı, o yüzden kullanabileceğim bir ürün değil ne yazık ki :S (ORİJİNAL BOY)

Naturals Vegetable Soap: Yağlı ciltli ve sabunlara bayılan biri olarak kesinlikle deneyeceğim bir ürün kendisi.Beğenirsem tam boyunu almayı düşünüyorum :) (TESTER)

Essential Duş Jeli: Bunu da yine seyahatlerde kullanmak üzere tester çantama attım. (TESTER)

Ayrıca kutudan çıkan bileklik çok hoş bir sürpriz oldu benim için :)Bir Luxybox kutumuzun daha sonuna geldik :)
Luxybox 'a üye olmak veya alışveriş yapmak için buraya tıklayın lütfen ;)

***

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...