25 Haziran 2012

Cosmed'den Gelen Harika Paket

Bu içerik ve görseller makyajguncem.blogspot.com' a aittir.

Aslında bu güzel paket bana geleli 1 ay falan oluyor ama yoğunluğumdan dolayı yer verememiştim blogda.Kısmet bugüneymiş ne diyelim :)

Belki duymayanınız vardır;Cosmed markası gayet kaliteli cilt bakım ürünlerine sahip olan bir kozmetik firması.Daha detaylı bilgi verecek olursak:

“Stres artık hayatımızın her yerinde. Kadınlar birçok sorumluluğu yüklenmiş durumda: anne olmak, eş olmak, iş kadını olmak gibi… Erkekler gün geçtikçe zorlaşan iş yaşamının yükü altında yıpranırken çocuklar da sınav stresi, gelecek kaygısı ile boğuşuyorlar… Herkesin “Ben kendim için ne yapıyorum?” sorusunu sorduğu bir dönemde COSMED bakımlı olmanızı sağlayarak kendinizi mutlu hissettiriyor.” 1984 yılında başlayan bir kimya yolculuğu… Yılların birikimiyle tohumları atılan bir marka… COSMED.


Deren Grup bünyesindeki Ege Teknoloji Kimya’nın bir markası olan COSMED, “ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere güçlü ve uzun süreli bir altyapı çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünya standartlarında üretilen her bir COSMED ürünü; kaliteli, sağlıklı, güvenilir, etkili ve ulaşılabilir olma özellikleriyle dikkat çekmektedir.  


Cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın herkese bir çözüm sunan; etkisi kanıtlanmış ürünleriyle sadece eczanelerde satılmakta olan COSMED ürünleri sizlere baştan ayağa yenilenme fırsatı veriyor. 

Bakımlı olmak herkesin hakkı. Tabii ki sizin de!

Vizyonumuz
“İnsanların, kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunmak.”

Misyonumuz 
• Sağlıklı bakımı herkese ulaştırmak 
• Ürün ve hizmet kalitesiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük bakımın vazgeçilmez bir parçası olmak.

  • • İnsanların ihtiyaçlarına göre hareket eden, kendini yenileyen, alanında lider bir marka olmak.
  • • Uluslararası standartlara sahip, bilimsel veriler ışığında ürettiğimiz ürünleri uygun fiyat politikası ile sunmak.
  • • İşbirliği içerisinde olduğumuz eczacılarımızla birlikte büyümek

Cosmed vizyonunu destekleyen beş ana değerimiz: kalite, ulaşılabilirlik, memnuniyet, güven, yenilikçilik

• Bilimsel yaklaşımlarla hareket ederek en kaliteli ve en etkili ürünleri ortaya çıkartmak 

• “Bakımlı olmak herkesin hakkı” düşüncesiyle, uygun fiyat politikaları ile kolay erişilebilir olmak
• Her türlü soru, öneri, ihtiyaç ve eleştiriye açık olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak
• Saygın üniversiteler tarafından test edilmiş ve onaylanmış güvenilir ürünler sunmak 
• Sektörümüzdeki bilimi, teknolojiyi ve gelişmeleri izleyerek yeni ürünler geliştirmek


Ar-Ge
Kimya mühendisi, biyolog ve eczacılardan oluşan zengin kadro tarafından geliştirilen COSMED ürünleri GMP*kurallarına uygun olarak tasarlanmış, ISO 9001 ve 14001 belgelerine sahip Deren Kimya üretim tesislerinde üretilmektedir. Birbirinden güzel 4 tane cilt bakım ürünü {ürünleri kullanmaya başladım,yakın zamanda yer vereceğim blogda ;)},havlu,firma ve ürünlerle ilgili bilgi veren broşür/katalog/cd ,mektup,kokulu kalpler ve benim için en önemlisi üzerinde blogumun ismi yazan kurabiyeler yollamış Sevgili Cosmed.


 Bakıınnnn artık blogumun kurabiyesi de var.Hem de bana torpil geçip 2 tane yollamışlar.Çok güzeller di mi? =) Ama bu kurabiyeler çoktan tarihin karanlık sayfalarına karıştılar ne yazık ki,çünkü geldikleri gün bir güzel mideme indirdim ikisini de =)


Son olarak beni cidden mutlu eden ve yüzümde güller açtıran güzel bir mektup yollamışlar =)Bazen küçük jestler de insanı çok mutlu edebiliyor.Herşeyin büyük bir titizlikle ve düşünceyle hazırlandığı belli.Bu ilgileri,alakaları,hediyeleri ve jestlerinden dolayı cidden minnettar kaldım kendilerine.Tekrardan herşey için başta Deren Hanım olmak üzere bütün Cosmed ailesine teşekkür ediyorum...Cosmed Türkiye'nin sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilir,firma ve ürünlerle ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz .
Ayrıca Cosmed Türkiye facebook sayfasını buraya,twitter sayfasını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz ;)

***

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...