20 Ocak 2012

Alessandro LipGloss no:05

Bu içerik ve görseller makyajguncem.blogspot.com'a aittir.Vanilya Club ocak ayı kutumdan çıkan,adını ilk defa duyduğum ve süper bir ambalaja sahip olan Alessandro lipglosstan bahsetmek istiyorum bugün size.
Gloss mükemmel bir yapıya sahip.Bu zamana kadar denediğim en yapış yapış olmama özelliğine sahip,kalıcılığı da diğer lipglosslara oranla gayet başarılı olan bir ürün bu.İçerisindeki nane özleriyle dudaklara hem ferahlık hissi veriyor hem de daha dolgun gösteriyor.Ayrıca mercan olarak tanımlanabilecek bir renge sahip.


Gloss diğer glosslardan farklı süper bir ambalaja sahip çünkü aynalı ve ışıklı bir ambalajı var:)Aşağıdaki resimde aynasını görüyorsunuz zaten.


Ayrıca kapağının üst kısmında bir düğme bulunuyor.Bu da ışığını açmaya yarıyor:)
Bakınız:

Işığı kapağının alt iç kısmında bulunuyor.


Alessandro lipgloss;hem ambalaj olarak,hem de yapı olarak gayet sevdiğim ve memnun kaldığım bir ürün oldu.Fiyatı 53 TL.
Siz de Vanilya Club'a aylık 35 TL'ye üye olup böyle farklı ve güzel ürünlerle tanışmak istiyorsanız buraya tıklayın...                                                                                                             

2 yorum:

  1. blognuzu incelerken lilakutyu farkettim ve hemen üye oldum.nerden duydunuz sorsuna blogunuzun adresini kopyladım umarım size bi güzellik yaparlar;) paylşmlarnzn hepsi içn çok tşk..

    YanıtlaSil
  2. hayırlı olsun canım,umarım memnun kalırsın;)sevgiler ...

    YanıtlaSil

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...