1 Ağustos 2011

M.A.C Kozmetik Yarı Değerli Taşlarla Hazırlanan SEMI PRECIOUS Koleksiyonu Mağazalarda!M.A.C Kozmetik’in yeni Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı! Adından da anlaşılacağı gibi “Semi Precious” Koleksiyonu tasarlanırken birçok farklı yararı olduğuna inanılan yarı değerli taşlar ve mineraller kullanıldı.

Brezilya’dan çıkartılan Pirit, Bronzit, Lepidolit ve Siyah Turmalin isimli 4 yarı değerli taş jetmill adında özel bir teknoloji ile partiküllerine ayrılarak koleksiyonun farlarında ve allıllarında kullanıldı.
Bu taşların özelliklerini kısaca hatırlatmak gerekirse;
Pirit: Altın tonundaki Pirit taşı kan dolaşımını hızlandırır, pozitif düşünmeyi sağlar. Bireylerin uyumlu çalışmasına yardımcı olur.
Bronzit: Bronz renkteki bu taşın Eski Roma’da büyüye karşı koruduğuna inanılırmış. Vücuttaki kasiyum- demir oranını dengeler, mutluluk verir.
Siyah Turmalin: Konsantrasyon ve sezgisel güçleri arttıran bu taş kişilerin uykularının düzene girmesine de yardımcı olur.
Lepidolit: Lila – Pembe tonlardaki bu taş kötü bağımlılıklardan kurtulmaya yardımcı olur. Stress, depresyon ve öfke gibi sorunlarla savaşır. İş hayatında başarı getirdiğine inanılır.
Bu doğa harikası taşların ve minerallerin ışıltılı renklerini ve farklı yararlarını hergün yüzünüzde taşıdığınızı düşünün!
 FİYATLAR:
MİNERALLİ FARLAR :50 TL
MİNERALLİ ALLIKLAR:58 TL
MINERALİZE SKINFINISH PUDRALAR:67 TL
RUJLAR 39 TL
CREMESHEEN GLASS:44 TL
MASKARA:42 TL
MINERALİZE SATINFINISH SPF 15 FONDÖTEN NC 35:67 TL
234 SPLİT FİBRE FAR FIRÇASI:48 TL
235 SPLİT FİBRE FAR FIRÇASI:66 TL
128 SPLİT FİBRE ALLIK FIRÇASI:74 TL
179 ANGLED SPLİT FİBRE PUDRA FIRÇASI:109 TL
MINERALİZE FACE&BODY LOTION:70 TL
MINERALİZE CHARGED WATER SPRAY:53 TL

1 yorum:

  1. ben pudrayı 72 tl ye allığıda 62 tl ye aldım. bazıları pudraları da 62 ye almış bazıları allıkları 72 ye almış baya karışmış yani ortalık :)

    YanıtlaSil

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...