20 Şubat 2011

Garnier KafeinLi Kapatıcı Göz Roll-on Kafein+Limon Esansı
2 haftadır şehir dışındaydım ve fotoğraf makinemin şarjını diğer ewimde unuttuğum için ürün tanıtım postu giremiyordum bir türlü,nihayet şarj aletime kavuştum:)O kadar çok girmem gereken yazı birikti ki,günde 2-3 tane post girmem kafidir.Neyse konuyu fazla dağıtmadan geçenlerde aldığım bir ürünü tanıtıcam bugün size.

Tanıtacağım ürün heryerde reklamı dönen Garnier kafeinli kapatıcı göz roll-on.Ürünün waat ettikleri:

Güne başlarken gözaltınızda torbalar mı oluşuyor? Gözleriniz, gün sonunda şişiyor ve yorgun mu görünüyor?

 • Göz çevrenizi besleyen, koruyan ve rahatlatıcı bir bakıma ihtiyacınız varsa, gün boyu göz çevrenizi kurumaya karşı koruyarak, besleyerek pürüzsüzleştiren Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On sizin için en ideal göz bakımı… Gözlerinizin altında oluşan torbalara karşı daha etkili savaşabilmek için Garnier’in ferahlatıcı bilye etkisini mikro sirkülasyonu harekete geçirdi. Aydınlatıcı etkisiyle bilinen limon özlerini roll on teknolojisiyle birleştirdi ve Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On uzun süreli kapatıcılık ve makyaj etkisine sahip, üstelik masaj yapan bakımla sizlere sunuldu…Gece boyunca da göz çevrenizin nefes almasını sağlayacak temel bir besleyici bakım kreminin, Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On un uygulanması, kuru göz çevrelerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Sabah uyandığınızda, gözleriniz tüm etkileyiciliğini yeniden kazanır.Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On ile anında ferahlık hissi ve yatışmış göz çevresi… Özel formülü, hassas göz çevresindeki cildin tahribata uğramasını engeller.
 • Anında Etki ve Gözle Görülür Sonuçlar:Ultra yumuşak ve etkili Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On tek bir hareketle, hassas gözlere nazik bakım yapar. Gözaltı morluklarını kapatır, yüzeylerini azaltır, düzenli kullanım sonucu yok eder, göz çevresini nemlendirir ve kırışık görünümünü önler. Ferahlatıcı bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon ekstraları ile geliştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini yok etmek için idealdir. Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar. Değişik renk tonları sayesinde, gözaltı morluklarına karşı uzun süreli doğal bir kamuflaj sağlar.
 • Parfümsüz formülüyle, oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.


Açıkçası pek bir beklentim yoktu bu üründen,çünkü bir ürünün ne kadar abartılı tanıtım reklamları dönerse o üründen pek yarar sağlanamayacağı hissine kapılırım ama tamamen merakımdan aldığım bu ürün beni yanılttı açıkçası.Ben bu ürüne tek kelimeyle B-A-Y-I-L-D-I-M.Sebeplerine geçecek olursam:

 • Benim gözaltlarım çok mor değil o bakımdan bu ürün benim ihtiyaçlarımı karşıladı.Kapatıcılığı "benim için" gayet iyi.
 • Roll-onlu olmasından mütevellit göz çewresini sürer sürmez rahatlatıyor,ayrıca buzdolabında bekletince göz çewremi hem ferahlatıyor hem de şişleri indiriyor.
 • Yağlı ve yapış yapış bir yapısı yok aksine çok hafif bir yapıya sahip.Göz çewremin kuru olmasından mütevellit göz çewrem sürer sürmez emiyor ve nemleniyor.
 • Uygun bir fiyata sahip ben Watsonsdan 15 TL'ye aldım.
Ürünün herhangi yan etkisini veya zararını görmedim.Benim için çok pratik bir ürün.Makyaj yapmayacağım zaman bile yüzümü yıkar yıkamaz göz çewremde gezdiriyorum bu roll-onu ve anında aydınlık ve canlı bir göz çewresine kavuşuyorum.

Bu arada farklı renk tonları var bendeki açık ton.Cilt renginize uygun olanı almayı unutmayın;)

3 yorum:

 1. almayı düşünüyordum bu yzıyı okumam iyi oldu teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. BURDA GÖRÜP ALDIM İYİKİ ALMIŞIM BEĞENDİM GERÇEKTEN ANLATTIĞIN GİBİ.

  YanıtlaSil
 3. Ben de üründen memnunum ancak kapatıcığı pek iyi değil. Gözaltları çok çok mor olanlara pek tavsye etmem.

  YanıtlaSil

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...