24 Şubat 2011

Deracine CiLt Bakım ÜrünLeri

Bitkisel içeriğinden mütevellit merak ettiğim Deracine marka ürünlerim geldi.Firma 3 güzel ürününü bana yolladı.Ürünler;yüz temizleme jeli,selülit kremi ve erken kırışıklıklara karşı kremden oluşuyor.Ürünlerin özellikleri gayet güzel,bitkisel içeriklerinden dolayı güwenle kullanıcam.Daha elime yeni ulaştıkları için ürünleri iyice deneyip yorumlarımı öyle paylaşacağım sizinle.Sonuçları görmek için çok heyecanlıyım açıkçası:)
Ürünlerin özelliklerine geçecek olursam:

Alan : Kalça, basen, bacak, karın ve iç kol bölgeleri

Zaman : Gündüz ve/veya gece

Gramaj : 200ml

FAYDALARI:

Deracine klinik araştırmalar sonucunda selülit sorununun çözümü için %100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresini geliştirdi. COMPLEX D17 bitkisel özler ve yağların uygun değerdeki karışımları sonucunda hazırlanmıştır.

Biota Laboratuvarları'nda uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen COMPLEX D17, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile selüliti oluşturan etkenlerle mücadele eder.

Adiposit lobüllerinin fazla yağdan kurtulmasına yardımcı olur ve yağ depolanmasını engeller

Dolaşımı düzenler ve kılcal kan damarlarının dayanıklılığını arttırır
Fazla suyu atar, ödemi azaltır
Birikmiş toksin ve kimyasalları detoksifiye eder
Bağ dokusunun elastikiyetini arttır ve cildi aşağı doğru çekmesine engel olur

Deracine Selülit Serisi başlangıç aşamasındaki ve ileri seviyedeki selülitleri gidermek için ayrı formülasyona sahip ürünler sunar.

KULLANIMI:
Her gün (tercihen günde iki kere) selülit problemi olan bölgelere uygulayın. Temiz cildinize aşağıdan yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle ürün cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın.

Haricen kullanım içindir.
Deracine Selülit Kremi, içerdiği %100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile,

Başlangıç aşamasındaki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir,
Dolaşımı düzenler,
Fazla suyu ve ödemi atar,
Birikmiş toksinleri detoksifiye eder
Cildi sıkılaştırır.
Deracine Temizleme Serisi
1. Temizleme Jeli,
2. Temizleme Sütü,
3. Tonik,
4. Peeling

ürünlerinden oluşur.

İçeriğindeki %100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi ile cilde daha temizleme, arındırma aşamasıda kırışıklık karşıtı bakım yapmaya başlar. Cildi derinlemesine temizlerken cildin yenilenmesini hızlandırır, kolajen dokuları canlandırır, nemsizlik, leke gibi cilt sorunları ile de mücadele eder.

Fayda : Cildi arındırma, gözenekleri açıp siyah noktalardan kurtarma. Ciltteki aşırı yağ ve kalıntıları temizleme. Cilde yumuşaklık, tazelik kazandırma.


Alan: Yüz ve boyun
Zaman: Gündüz
Gramaj: 50 ML

KULLANIMI:

Her sabah cilt temizliğinizin ardından yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Kırışıklıkların olduğu bölgelere daha fazla özen göstererek hafifçe masaj yapın.

FAYDALARI:

Biota Laboratuarları’nda uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen %100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile kırışıklıklarla mücadele eder. Cildi içerden onarıp besler ve azalan yapı taşlarını yerine koyar. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasalarada karşı da ciltte bariyer fonksiyonu görür.

1 yorum:

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...