26 Ocak 2011

MaybeLLine VoLum Express Lift-Up Maskara
Maybelline rimelleri seviyorum,hepsini denemişliğim war.Bazı rimelleri gerçekten çok güzel ve fiyatları da uygun.Ürünün vaat ettikleri:
  • Gelişmiş formülü sayesinde kirpiklerinizde üç kata kadar fazla hacim, harika kıvrımlar. Gözlerinizi aydınlatıp güzelliklerini ortaya çıkaracak bir ürün.
Yorumlarıma geçecek olursam güzel bir rimel,vaat ettiklerini gerçekleştiriyor.Kirpikleri tek tek ayırıp uzatıp.dolgunlaştırıyor.Fırçası çok kullanışlı ,kirpiklerin rahatça kıwrılmasını sağlıyor,hacim veriyor.Gel gelelim olumsuz yönlerine;bu rimel göz altlarıma dökülme yapıyor.Sürdükten 1 saat sonra göz altlarıma siyah siyah rimel parçacıkları dökülüyor ve makyajım kötü gözüküyor.Bu eksisi bütün artılarını götürüyor benim için.Ayrıca rimel açıldıktan 1-2 ay sonra eskisi gibi performans vermemeye başladı.Pek kullanmamama rağmen hafif kurudu ve kirpiklerimde ilk kullandığım sonucu vermedi.O yüzden pek memnun kalmadım bu rimelden.Fiyatı 15 TL sanırım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...