18 Ocak 2011

The Body Shop Dreams Unlimited ParfümDreams Unlimited™ Eau de Parfum, Anita Roddick’in sözünden esinlenerek yaratıldı: “Yapabileceğin ne varsa ya da ne hayal edersen, ona başlamalısın.”
Anita güzellik endüstrisini değiştirmeyi ve dünyadaki birçok insanın akıl hocası olup onların özgüvenlerini artırarak kendi arzularının peşine düşmelerini sağlamayı hayal etmişti.
The Body Shop parfümleri Kategori Direktörü Rebecca Phillips şöyle söylüyor: “Bu yeni parfümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Hayata pozitif enerji yaymayı, bunu dünyadaki tüm kadınlarla paylaşarak hayallerine inanmalarını ve onları gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı istiyoruz.”
Bu narin, kadınsı koku dünyanın en iyi iki burnu olan Loc Dong ve Anne Filipo tarafından yaratıldı. Dreams Unlimited™ Eau de Parfum portakal yağı, kuşüzümü, gevrek yeşil acı biber, yumuşak süsen çiçeği ve keksin sandalağacı notalarıyla oluşmuş büyüleyici bir koku oldu. İçeriğindeki alkol organik şeker kamışından elde edildi ve kullanılan ilk Adil Ticaret üretimi alkol oldu.
Eau de Parfum %100 geri dönüşümlü cam şişededir ve içinde bulunduğu kutu da yine kullanılmış materyallerden geri dönüştürülerek yapılmıştır.
The Body Shop iki yıllık süreç sonunda Ekvator’daki alkol üreticisi CADO ile Yerel Ticaret programı ortaklığına başladı. Başlatılan bu ticaret sayesinde CADO’ya bağlı çiftçilerin ve diğer tüm üyelerin yaşam koşulları gelişti, daha adil bir piyasaya ve istikrara kavuşurken 100den fazla aileye de fayda sağlandı.Yorumlarıma geçecek olursam hafif ve şekerli bir parfüm,kalıcılığı orta ayar.Öyle aman aman bir kokusu yok.Günlük kullanıma için çok uygun.Özellikle genç kızlara gidecek bir koku.Ben beyaz tenliyim benim tenime yakıştı.Bende body shop un vanilyalı kokusu da war,o daha güzel geldi bana açıkçası.Onunla ilgili postu başka zaman yazıcam inş.Şekerli ve hafif kokulardan hoşlanıyorsanız bu parfüm sizin için çok uygun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...