25 Ocak 2011

PasteL ExPress VoLume+Lenght MaskaraEvet sonunda aradığım rimeli buldum ve bu rimel PASTEL EX PRESS VOLUME+LENGTH MASKARA!
Ürün hakkında:
 • Özel olarak geliştirilmiş formülü ,kirpikleri siyahın en yoğun tonuyla boyarken aynı zamanda kirpiklere ekstra dolgunluk ve hacim verir.Silikon bazlı esnek fırçası sayesinde en kısa ve en ince kirpikleri bile kolaylıkla yakalayarak uzamasını sağlar.10 gr.
Bu rimeli birçok blogda gördüm ve kullananlar gayet memnunlardı.Rimellere düşkünlüğümden ben de bir şans vermek istedim.Bugün makyajımda denedim bu rimeli gerçekten vaat ettiği herşeyi gerçekleştiriyor.Kirpikleri dolgunlaştırıyor,uzatıyor,hacim veriyor.Fırçası plastik ve çok kullanışlı.Tek bir kat bile sürmek yetiyor ama ben yoğun rimel sewdiğim için iki kat geçtim ve muhteşem bir görüntü çıktı ortaya.Nerdeyse takma kirpik takmış gibi oldum.En kısa kirpiklerimi bile uzattı ve hacim verdi.Ayrıca göz altlarıma dökülme felan da yapmadı.Gayet kalıcı bir rimel,uzun süre gözümde kalmasına rağmen ilk sürdüğüm anki gibi hala.Fiyatına gelecek olursam 9.90 TL.Eğer güzel ve uygun fiyata bir rimel arıyorsanız bu rimeli kesinlikle kaçırmayın;)

2 yorum:

 1. Simdi reklamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beni baska bloglarla karıstrdn sanırım sayın adsız.kendi paramla aldıgım urunden memnun kldım ve fikirlerimi beyan ettim ne var bunda reklam olacak?

   Sil

Yorumunuzun silinmemesi için lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız.Ayrıca argo,küfür,hakaret,reklam içeren,Türkçe'yi düzgün kullanmayan ve kelimeleri uzatan yorumlar yayınlanmayacaktır...